Lista instytucji, które przysłały ankietę ewaluacyjną kampanii:
Lista samorządów lokalnych (format pdf) 
Lista innych instytucji (format pdf). 
Podsumowanie kampanii „Sprawdź, czy Twoje picie jest bezpieczne"


  W dniu 30 marca br. w Teatrze Buffo odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiej, społecznej kampanii edukacyjnej „Sprawdź, czy Twoje picie jest bezpieczne" zorganizowanej przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. 

  
Tematem spotkania było podsumowanie dotychczasowego przebiegu kampanii oraz przedstawienie dalszych planów działań edukacyjnych i szkoleniowych. Zastępca Dyrektora PARPA - Katarzyna Łukowska zaprezentowała aktywność gmin w kampanii w wystąpieniu zatytułowanym „Co nam się udało wspólnie zrobić?"

Gośćmi specjalnymi spotkania byli: dr nauk med. Bohdan Woronowicz, jeden 
z najbardziej znanych specjalistów mających wpływ na zmiany w sposobach leczenia osób uzależnionych w Polsce oraz prof. Emanuel Scafato, Dyrektor, współpracującego z WHO, Centrum Badań i Promocji Zdrowia w Zakresie Alkoholu i Problemów Zdrowotnych Związanych z Alkoholem. Prof. Scafato w swoim wystąpieniu omówił skalę problemów alkoholowych w Unii Europejskiej a także przedstawił włoskie doświadczenia w zakresie polityki wobec alkoholu (we Włoszech odnotowano spadek konsumpcji alkoholu w ciągu ostatnich kilku lat). Dr Woronowicz oprócz wykładu na temat szkód spowodowanych używaniem alkoholu, podpisywał także swoją książkę „Na zdrowie".

Podczas spotkania Dyrektor PARPA wręczył wyróżnienia 13 ambasadorom kampanii, których wysiłek i podejmowane działania wykraczały znacznie poza ramy zarysowane przez organizatorów. 

            Wyróżnione samorządy lokalne:

 1. Przemyśl
 2. Ruda Śląska
 3. Przemków
 4. Stargard Szczeciński
 5. Kościan
 6. Mielec
 7. Chorzów
 8. Koło
 9. Praszka
 10. Tarnowskie Góry
 11. Luboń
 12. Szczecin
 13. Końskie (stowarzyszenie abstynentów)


   
Katarzyna Łukowska - Zastępca Dyrektora PARPA podczas prezentacji
Emanuele Scafato - Dyrektor Centrum Badań i Promocji Zdrowia w Zakresie Alkoholu i Problemów Zdrowotnych Związanych z Alkoholem podczas prezentacjiDr nauk med. Bohdan Woronowicz podczas podpisywania swojej książki „Na zdrowie!"Pan Ireneusz Krzysiak odbiera wyróżnienie z rąk Krzysztofa Brzózki - Dyrektora PARPA oraz Katarzyny Łukowskiej - Zastępcy Dyrektora Pani Cecylia Gładysz odbiera wyróżnienie z rąk Krzysztofa Brzózki - Dyrektora PARPA oraz Katarzyny Łukowskiej - Zastępcy Dyrektora Pani Danuta Szary odbiera wyróżnienie z rąk Krzysztofa Brzózki - Dyrektora PARPA oraz Katarzyny Łukowskiej - Zastępcy DyrektoraAnkieta ewaluacyjna kampanii „Sprawdź, czy Twoje picie jest bezpieczne"

Szanowni Ambasadorzy Kampanii,

W związku z dobiegającą końca realizacją w roku 2009 kampanii „Sprawdź, czy Twoje picie jest bezpieczne" prosimy Państwa o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej dotyczącej przedsięwzięcia. Ambasadorzy, którzy przyślą nam wypełnione ankiety do 31 stycznia 2010 r., zostaną zaproszeni na uroczyste podsumowanie kampanii, które planowane jest w pierwszym kwartale przyszłego roku.
Ankieta w wersji papierowej wraz z pismem przewodnim została już do Państwa wysłana.
W załączeniu:
Pismo przewodnie 
Formularz ankiety
Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami: